eFe & IeFeI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

eFe & IeFeI

eFe clani forum sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

eFe Clanı Forum Sitesi Açılmıştır...!

4 posters
YazarMesaj
UgotPwnedByxCaGLaRx
Admin
UgotPwnedByxCaGLaRx

eFe Clanı Forum Sitesi Açılmıştır...! Empty
MesajKonu: eFe Clanı Forum Sitesi Açılmıştır...!   eFe Clanı Forum Sitesi Açılmıştır...! EmptyC.tesi Ağus. 09, 2008 7:58 am

eFe clanı forum sitesi acılıştır Herkese Hayırlı oLsun...
https://efeclan.yetkin-forum.com
Leo

Leo

MesajKonu: Geri: eFe Clanı Forum Sitesi Açılmıştır...!   eFe Clanı Forum Sitesi Açılmıştır...! EmptyPtsi Ağus. 11, 2008 8:32 am

Eyvallah saol.Hepimize hayırlı olsun.Çok güzel çok şirin bi site olmuş.Katkılarından dolayı tşk ederim.
Zahid3

MesajKonu: Geri: eFe Clanı Forum Sitesi Açılmıştır...!   eFe Clanı Forum Sitesi Açılmıştır...! EmptyPtsi Ağus. 11, 2008 1:54 pm

üç beş kişi haricinde tüm klanın aktif olması lazım burada hadi arkadaşlar gayret..
UgotPwnedByxCaGLaRx
Admin
UgotPwnedByxCaGLaRx

MesajKonu: Geri: eFe Clanı Forum Sitesi Açılmıştır...!   eFe Clanı Forum Sitesi Açılmıştır...! EmptySalı Ağus. 12, 2008 1:13 am

Leo demiş ki:
Eyvallah saol.Hepimize hayırlı olsun.Çok güzel çok şirin bi site olmuş.Katkılarından dolayı tşk ederim.

eyw abi. yararlı olabildiysem ne mutlu bana Smile
UgotPwnedByxCaGLaRx
Admin
UgotPwnedByxCaGLaRx

MesajKonu: Geri: eFe Clanı Forum Sitesi Açılmıştır...!   eFe Clanı Forum Sitesi Açılmıştır...! EmptySalı Ağus. 12, 2008 1:14 am

Zahid3 demiş ki:
üç beş kişi haricinde tüm klanın aktif olması lazım burada hadi arkadaşlar gayret..

ewt bu konuyu clandan da duyurdum siteyi söyledim aktif olun dedim ama sonuc ortada 3-5 kişi burda bişeyler yapıyo herkesi bekliyoruz... Exclamation Exclamation Exclamation
MissYouinsiDeme

MissYouinsiDeme

MesajKonu: Geri: eFe Clanı Forum Sitesi Açılmıştır...!   eFe Clanı Forum Sitesi Açılmıştır...! EmptyPtsi Ağus. 25, 2008 4:54 pm

Herkese Site HayırLı olsun.. Sen kmsin die düşünürseniz eskiler beni tanır Şuan charım HacKed O yüzden eFe 'den uzaklardayım ! Sad

eFe Clanı Forum Sitesi Açılmıştır...!
1 sayfadaki 1 sayfası